Trendyol Star Ödülleri'nin aralık ayı sahipleri belli oldu

Her ay düzenlenen Trendyol Star Ödülleri’nde aralık ayının en iyi kampanya yönetimi ödülünü Ankaralı marka DKS Store aldı

30 Aralık 2022 - 12:10
Trendyol platformunda yer alan satıcıların her ay farklı dallarda ödüllendirildiği Trendyol Star Ödülleri’nin aralık ayı kazananları belli oldu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, her ay düzenlenen Trendyol Star Ödülleri’nde aralık ayının en iyi kampanya yönetimi ödülünü Ankaralı marka DKS Store aldı.

En Çok Öğrenen ödülünün sahibi ise Denizlili marka Koztepe Çiftliği oldu.

Ödül töreni, Trendyol’un satıcılarının işlerini geliştirmelerine, büyütmelerine ve çok daha fazla müşteriye ulaşmalarına destek olmak amacıyla bilgi ve deneyimlerini paylaştığı Online İş Ortağı Buluşmaları kapsamında gerçekleştirildi.

Aralık ayında Denizli, Ankara ve İstanbul’dan altı satıcı ödüle layık görüldü. En İyi Operasyon ödülünü İstanbullu marka Lina Home, En Hızlı Büyüme ödülünü ise İstanbullu marka Weise Store aldı.

Denizlili Koztepe markası ise En Çok Öğrenen ödülüne layık görüldü.

En İyi Müşteri Deneyimi ödülünün sahibi İstanbullu Madam BB olurken, En Aktif Satıcı Paneli Kullanıcısı ödülünün sahibi İstanbullu Goldmaster markası oldu.