LC Waikiki, Nur Bilen Yavuzer ile hazırladığı koleksiyonu satışa sundu

Moda perakende markası LC Waikiki, stili ve enerjisiyle modaseverlerin yakından takip ettiği Nur Bilen Yavuzer ile ortak bir koleksiyon tasarladı.LC...

14 Eylül 2021 - 16:05
Moda perakende markası LC Waikiki, stili ve enerjisiyle modaseverlerin yakından takip ettiği Nur Bilen Yavuzer ile ortak bir koleksiyon tasarladı.

LC Waikiki açıklamasına göre, şirket, tasarımcı iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. Nur Bilen Yavuzer’in özgün tarzından esinlenerek hazırlanan koleksiyon, trendlerden bağımsız, sürdürülebilir stili ile bir gardırobun olmazsa olmaz parçalarını yeniden yorumluyor.

Açıklamaya göre, "Nur Bilen Yavuzer x LC Waikiki Koleksiyonu", hayatlarının farklı dönemlerinde, gücüyle, üretkenliğiyle, iyiliği ve enerjisiyle ışıldayan tüm kadınlar için zamansız bir koleksiyon olarak öne çıkıyor. Karizmasını kaybetmeyen trençkotlar, sneaker ile koşturmacalı bir güne ya da stiletto ile havalı bir geceye uyum sağlayan takım elbiseler, şık saten gömlekler ve rahat edilecek sweatshirtlerden oluşan Nur Bilen Yavuzer x LC Waikiki Koleksiyonu, maskülen bir tarzı feminen çizgilerle birleştiriyor.

Söz konusu koleksiyon, bugün itibarıyla seçili LC Waikiki mağazalarında ve "www.lcwaikiki.com"da satışa sunuldu.