Kayserili masa tenisi sporcuları milli takım kampında

Kocasinan Belediyesi Masa Tenisi sporcuları Mehmet Ali Karaboğa, Altınay Hatun Bulut ve Ayşe İzel Bilgiç, milli takım kampına dahil oldu.Belediyeden...

Kayserili masa tenisi sporcuları milli takım kampında
17 Ocak 2022 - 17:25
Kocasinan Belediyesi Masa Tenisi sporcuları Mehmet Ali Karaboğa, Altınay Hatun Bulut ve Ayşe İzel Bilgiç, milli takım kampına dahil oldu.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Genç Milli Takım Ferdi Seçme Yarışmaları'nda Türkiye birincisi olan Karaboğa, genç kızlarda Türkiye üçüncüsü seçilen Bulut ve Yıldızlar Milli Takım Ferdi Seçme Yarışmaları'nda Türkiye üçüncüsü Bilgiç, Bursa'da devam eden Yıldızlar, Genç ve Büyükler Milli Takım Kampı'nda çalışmalarını sürdürüyor.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, masa tenisinde milli takıma en çok sporcu gönderen kulüp olduklarını vurguladı.

Kocasinan Belediyesi Masa Tenisi Takımı sporcularının gerek ferdi gerekse takım olarak müsabakalarda gösterdiği başarılar sayesinde Kayseri'nin adını Türkiye ve dünyanın her yerinde duyurup başarıyla temsil ettiklerini belirten Çolakbayrakdar, "Takımımızın masa tenisinde elde ettiği başarılar, Kayseri'nin masa tenisinde çok ileri seviyede olduğunun bir göstergesidir. Kulübümüz sayesinde Kayseri, masa tenisinde Türkiye sıralamasında en başarılı illerinden biridir. Gençlerimiz, kendilerini imkan verildiği zaman neler yapabileceklerini gösteriyorlar." ifadelerini kullandı.