Kayseri Siyaset: İncetoprak'tan Özer'e ince gönderme, "Siz işinize bakın biletçi başkan"

Kayseri'de MHP ile CHP arasında ipler gerilmeye devam ediyor. MHP Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak, CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer'e "Biletçi Başkan" göndermesi.

Kayseri Siyaset: İncetoprak'tan Özer'e ince gönderme, "Siz işinize bakın biletçi başkan"
07 Aralık 2021 - 15:19
Kayseri'de MHP ile CHP arasında ipler gerilmeye devam ediyor. MHP Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak, yaptığı basın açıklamasında;

MHP ALELADE VİR SİYASİ PARTİ DEĞİLDİR!

Söz konusu Türkiye Cumhuriyeti Devleti olunca hiçbir siyasi menfaat gözetmeksizin, bu ülkenin bekası adına her türlü fedakârlığı yapacağımızı defaatle söyleyip ve fiiliyata dökmüştük. Anlaşılan bir kez daha CHP İl Başkanı nezdinde ve tane tane anlatmamız lazım.

Milliyetçi Hareket Partisi alelade siyasi bir parti değildir. Siyasi tarihimize bakıldığı zaman görülecektir ki devletimizin iç ve dış tehditlerle kıskaca alınmaya çalışıldığı her dönemde, partimiz siyasi önceliklerini bir kenara bırakıp vatan gayretine düşmüştür.

MİLLETİMİZİN BEKASINA HİZMET ETTİK!

Bu uğurda gece uyumadan gündüz yorulmadan, yapılan tüm makam ve mevkii tekliflerini elimizin tersiyle iterek Türk Milleti'nin bekasına hizmet ettik, ediyoruz. Dün ne dediysek de söylediklerimizin hâlen arkasındayız. Amma velakin konu Türk Milleti'nin bekası olunca Milliyetçi Hareket Partisi'nin her ne olursa olsun yapamayacağı fedakârlık yoktur.


Bunun sonucunda da Cumhur İttifakı olarak Adalet ve Kalkınma Partisi ile birlikte ülkemize yönelen iç ve dış tehditleri bertaraf etme çabasına ortak olduk. Büyük Türk Milleti de üstün feraseti ile 24 Haziran 2018 tarihinde bu girişimi onayladı.

Bugün kentlerde PKK saldırıları gerçekleşmiyor, şehit cenazelerimiz gelmiyorsa, Azerbaycan'da, Libya'da, Irak'ta Suriye'de ve coğrafyamızda Türkiye olmadan bir politika yürütülemiyorsa bu Cumhur İttifakı sayesindedir.

TÜRK DÜŞMANLARI İLE KORO OLUŞTURDUNUZ!


Biz tüm bunları yaparken CHP ise HDP başta olmak üzere bilumum 'Türk' düşmanı saz arkadaşlarıyla koro oluşturmuştur. Sonu gelmekte olan terör örgütlerine el uzatan bu zihniyet, yıllarca Türk topraklarında gölge oyunu oynatan hain odakların göz bebeği hâline gelmiştir.

MHP SİGORTADIR!

Hanımefendi iyi biliniz ki, MHP 52 yıllık tarihiyle Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin ve onun büyük milletinin sigortasıdır. Atatürk üzerinden milletimizin temiz duygularını istismar etmenize müsaade etmeyeceğiz.
PKK'nın Suriye uzantısı YPG'ye "Terör örgütü değil, vatanını kurtarmak için örgütlenmiş bir oluşum." diyen, 'Mavi Vatan'ı  'yayılmacı tutum' diye nitelendiren, Karabağ'da Ermeni zulmüne uğrayan kardeşlerimize 'cihatçı savaşçılar gidiyor' diyecek kadar menfaat hırsıyla aşağılaşan sizin parti temsilcileriniz hanımefendi.

Gözler yaşartan (!) vatan sevginiz, PKK iltisaklı kanalların ve yurtdışından fonlanan medyanın vazgeçilmez ekran yüzü genel başkanınız "Anayasanın ilk 4 maddesi değiştirilebilir" dediğinde hangi ahvaldeydi acaba?

'Helalleşme' diyerek mucit edasıyla ortaya düşen genel başkanınız, PKK'lı duran Kalkan'ın sunduğu şartları kabul edecek misiniz?

Milli bütünlüğümüz ve sınır muhafazamız için Meclis'te tezkereye 'hayır' derken bir diğer PKK elebaşı Mazlum Kobani'nin tarafınıza destek açıklamalarını parti binanızın girişine mi astıracaksınız?

Peki ya kasetle genel başkan olup, terörist seviciliği postuyla Türk Milleti'nin kalbi olan yüce Meclis kürsüsünde daha dün olmadık edepsizliği yapan genel başkanınızı nereye koyacağız?

SİZ BİLET KESİN!


Kayseri'den kalkıp bir başka şehrin belediye başkanını savunuyorsunuz.

Kamuoyunun sizden beklentisi sıradaki hamlenizin de tıpkı genel başkanınız gibi 'Terörist Demirtaş özgürlük talebi' olmasıdır. En kısa zamanda da size yakışanı yapacağınızdan şüphemiz yoktur.
En iyisi mi siz MHP ve Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli hakkında boyunuzu aşan cümleler yerine, terörist Demirtaş'ın miting çağrısı üzerine hareket geçip Mersin'e gitmek isteyen partililerinize bilet kesin sayın 'Biletçi Başkan'.