KAYSAV Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi

Kayseri İli Turizm, Sanat, Kültür ve Araştırma Vakfı (KAYSAV) Olağan Genel Kurul Toplantısı’nın gerçekleştirildiği bildirildi.Kayseri Büyükşehir...

KAYSAV Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi
28 Şubat 2022 - 14:25
Kayseri İli Turizm, Sanat, Kültür ve Araştırma Vakfı (KAYSAV) Olağan Genel Kurul Toplantısı’nın gerçekleştirildiği bildirildi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Vali Şehmus Günaydın başkanlığında, Kayseri Ticaret Odası'nda gerçekleştirilen toplantı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Toplantıda, vakfın faaliyetleri konuşulurken, hem turizm hem de kültür sanat alanında yapılan ve yapılacak çalışmalar ele alındı.

Günaydın, tarihi ve doğa güzellikleri ile 6 bin yıllık tarihi geçmişi olan Kayseri'nin, turizm alanında birçok destinasyonu olduğunu belirtti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da tüm kamu kurum ve kuruluşları ile iş birliği içerisinde, değişik medeniyetlere ev sahipliği yapan kadim kent Kayseri’nin turizm noktasında tanıtım çalışmalarının ve kültür sanat faaliyetlerinin aralıksız şekilde süreceğini ifade etti.

Kayseri’yi turizm anlamında iddialı bir şehir yapmak için gerekli çalışmaları sürdürdüklerini vurgulayan Büyükkılıç, toplantıda alınan kararların Kayseri’ye hayırlı olması temennisinde bulundu.