Citroen Türkiye Pazarlama İletişim Müdürlüğü'ne Selin Kayhan getirildi

Citroen Türkiye'de Pazarlama İletişim Müdürlüğü görevine Selin Kayhan atandı.Groupe PSA'dan yapılan açıklamaya göre, Stellantis grup çatısı...

18 Ocak 2022 - 13:35
Citroen Türkiye'de Pazarlama İletişim Müdürlüğü görevine Selin Kayhan atandı.

Groupe PSA'dan yapılan açıklamaya göre, Stellantis grup çatısı altında Peugeot, Citroen, Opel ile DS olmak üzere dört ikonik markanın Türkiye’deki satış, pazarlama, parça ve servisler faaliyetlerini yürüten otomobil üreticisi ve mobilite sağlayıcısı Groupe PSA Türkiye'de yeni bir atama daha gerçekleştirildi.

3 yıldır Citroen Türkiye Pazarlama İletişim Süpervizörlüğü görevini üstlenen Selin Kayhan, Citroen Türkiye Pazarlama İletişim Müdürlüğü'ne getirildi.

Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü'nde 2009 yılında tamamlayan Kayhan, iş hayatına Doğuş Otomotiv'de Reklam ve Halkla İlişkiler Uzmanı olarak başladı. Doğuş Otomotiv SEAT markasında 8 yıl boyunca Marka Yönetimi ve Dijital Pazarlama'da görev alan Kayhan, daha sonra Citroen Türkiye'de çalışmaya başladı. 2019 yılından bu yana Citroen Pazarlama İletişimi Süpervizörlüğü görevini sürdüren Kayhan, bu yıl itibariyle Citroen Pazarlama İletişimi Müdürü olarak çalışmalarına devam edecek.