Chippin'den market alışverişlerinde online alışveriş deneyimi

Tanı Genel Müdürü Sabri İnci: "Yapmış olduğumuz bu yeni iş birliği sayesinde Chippin’e kazandırdığımız market özelliği, müşterilerimizin günlük alışveriş ihtiyaçlarını tek bir uygulama ile karşılayabilmelerine olanak sağlıyor"

Chippin'den market alışverişlerinde online alışveriş deneyimi
28 Şubat 2022 - 14:55
2016 yılında hayata geçen mobil ödeme özellikli sadakat uygulaması Chippin, kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak yeni özelliği ile online alışveriş deneyimi fırsatı sunuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, kullanıcılarına 300’ü aşkın markada özel teklifler sunan ve 20 binden fazla farklı noktada kolay mobil bir ödeme deneyimi yaşatan Chippin, müşteri ihtiyaçlarını merkeze alarak oluşturduğu yapısına yeni bir özellik daha ekledi.

Online süpermarket alışverişinin akıllı adresi İstegelsin ile yaptığı iş birliği sayesinde market alışverişlerini uygulama içerisinden hızlı, kolay ve güvenilir bir biçimde yapabilme olanağı sunan Chippin Market ile kullanıcılar, yeni bir ödeme deneyimine kavuştu.

Chippin kullanıcıları, İstegelsin iş birliği sayesinde birçok farklı kategoride binlerce ürüne kolaylıkla ulaşabiliyor. Yapılan alışverişler İstegelsin ile soğuk zincir tedariki bozulmadan, tercih edilen saat aralıklarında belirlenen adrese teslim ediliyor.

Kullanıcılara Chippin Market’te yapılacak ilk 150 TL üzeri alışverişte 25 TL Chippin kazanma fırsatı sunuyor. Buna ek olarak, ödemelerini Yapı Kredi Worldcard ile yapan kullanıcılar 25 TL Worldpuan kazanarak, toplamda 50 TL değerinde fayda kazanmış oluyor.

- "Günlük alışveriş ihtiyaçları tek bir uygulama ile karşılanacak"

Açıklamada görüşlerine yer verilen Tanı Genel Müdürü Sabri İnci, Chippin ile müşterileri merkeze alarak, onların günlük ihtiyaçlarına yönelik çözümleri bir mobil uygulama içerisinde birleştiren, mobil ödeme kolaylığı ve yeni eklenen özellikleri ile sürekli gelişen bir platform olma yolunda ilerlediklerini aktararak, "Yapmış olduğumuz bu yeni iş birliği sayesinde Chippin’e kazandırdığımız market özelliği, müşterilerimizin günlük alışveriş ihtiyaçlarını tek bir uygulama ile karşılayabilmelerine olanak sağlıyor. Bu kapsamda binlerce çeşit ürünü, kaliteli hizmet ve servis anlayışıyla müşterilerine sunan İstegelsin ile birlikte yol almaktan dolayı oldukça heyecanlıyız." ifadelerini kullandı.