Beyşehir'de voleybol turnuvası

eyşehir ilçesinde, AK Parti ilçe teşkilatı tarafından, geçtiğimiz yıl yeni koronavirüse (Kovid 19) yenik düşerek hayatını kaybeden Başkan Yardımcısı...

27 Şubat 2022 - 16:35
eyşehir ilçesinde, AK Parti ilçe teşkilatı tarafından, geçtiğimiz yıl yeni koronavirüse (Kovid-19) yenik düşerek hayatını kaybeden Başkan Yardımcısı Yusuf Karakaya anısına düzenlenen voleybol turnuvası sona erdi.

Kapalı spor salonunda düzenlenen 18 erkek, 6 bayan takımın katıldığı turnuvanın erkekler finalinde Re-is Otomotiv’i 3-1'lik setlerle yenen Göynemspor şampiyon oldu.

Bayanlar finalinde ise Fırtınaspor’u 3-0’lık setlerle mağlup eden Mina Baby Kids birinci oldu.

Final müsabakalarının ardından düzenlenen törende, şampiyon olan ve dereceye giren, centilmen seçilen takımlara ödül ve kupaları verildi.

Ödül töreninde konuşan AK Parti İlçe Başkanı Recep Elkin, şampiyon olan ve dereceye giren takımlara başarısından ötürü tebrik ederken, turnuvaya katılımlarıyla destek veren tüm takımlara ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Konuşmaların ardından şampiyon ve dereceye giren takımlara kupa, ödül ve plaketleri verildi.

Ödül törenine, AK Parti Konya İl Başkan Yardımcısı Adnan Bahçeci, AK Parti il ve ilçe teşkilat üyeleri, kadın ve gençlik kolları yöneticileri katıldı.